Drėgmės surinkėjas

Profesionalių drėgmės surinktuvų (oro sausintuvų) nuoma Klaipėdoje juridiniams ir fiziniams asmenims. Žinomų gamintojų technika efektyviai sprendžia drėgmės sukeliamas problemas. Funkcionali, patogaus dizaino, tvirtos konstrukcijos įranga gali būti pritaikoma įvairios paskirties patalpose, yra lengvai transportuojama. Priklausomai nuo klientų pageidavimų, 123nuoma siūlo patogias drėgmės surinktuvų nuomos sąlygas – technika gali būti užsakoma valandai, dienai, savaitei ar ilgesniam laikotarpiui. Ilgametę patirtį turintys konsultantai atsakys į visus jūsų klausimus, patars dėl tinkamiausių darbo sąlygų ir įrangos eksploatacijos. 123nuoma.lt – patogi drėgmės surinktuvų (oro sausintuvų) nuoma Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone.

Statybų metu drėgmė gali būti didelis dirgiklis, kuri ne tik trukdo statybininkams tinkamai atlikti darbus, tačiau tuo pačiu gali prisidėti ir prie netvirtų konstrukcijų. Tokia smulkmena kaip drėgmė gali nulemti pastato ilgaamžiškumą ir būklę, tad drėgmės surinkėjas yra būtinas. Drėgmės surinkėjas nuoma – geriausia ir patogiausia alternatyva, kuri leidžia išspręsti sudėtingas perteklinio vandens kaupimosi statomuose pastatuose problemas. Svarbiausia yra pasirinkti tokio galingumo surinkėją, koks Jums labiausiai tinka ir laikyti jį visų statybų metu.

Drėgmės surinkėjo nuoma – geriausia alternatyva, kadangi kaina maža, o nauda – akivaizdi.

Kodėl jis būtinas?

Oro sausintuvas statybų metu gali padėti išvengti daugelių drėgmės sukeliamų problemų. Statant nekilnojamą turtą neįmanoma išvengti prastų oro sąlygų, tad ore tvyranti drėgmė gali kliudyti ne tik komponuojant sienas, tačiau ir įsirengiant vidų.

1) Drėgmės surinkėjo nuoma Klaipėdoje padės tinkamai atlikti statybų darbus ir nevargti net ir tokiu atveju, kai lauke nuolatos lyja. Juk dažniausiai statyboms naudojama įranga laikoma lauke, tad ją atnešus į patalpos vidų pirmiausia būtina išdžiovinti, kad galėtumėte naudoti. Kokybiškas džiovinimas gali trukti mėnesius, tad su sausintuvu viskas bus kur kas paprasčiau ir greičiau.

2) Dėl nuolatinės drėgmės namuose pradeda augti pelėsis, o su kuo kovoti yra tikrai labai sudėtinga. Tik sumažinus drėgmę namuose galima panaikinti pelėsį. Tiesa, drėgmės sumažinimas neturi būti vienkartinis. Svarbu nuolatos rūpintis aplinka namuose. Jau statybų metu gali kilti pelėsio problema, tad reikia su ja kovoti kuo anksčiau.

Oro sausintuvo nuoma

Oro sausintuvo nuoma Klaipėdoje suteikiama daugelyje vietų, tačiau ieškant tikrai kokybiškų paslaugų – siūlome kreiptis į mus. Mūsų nuomojami oro sausintuvai padės susigrąžinti aukštą gyvenimo kokybę ir neliūdinti piniginės.

  • Mes siūlome itin platų skirtingų sausintuvų pasirinkimą, kad kiekvienas atrastų tokį, kuris jam labiausiai tinka. Juk skiriasi ne tik pačios įrangos išvaizda, tačiau tuo pačiu ir galingumas. Kuo didesnę patalpą reikia sausinti – tuo galingesnės įrangos reikia.
  • Mūsų nuomos kainos – juokingos. Steigiamės pranokti konkurentus ne tik kainos, tačiau ir kokybės atžvilgiu. Nuolatos domimės, ieškome, siūlome ir atrandame, kadangi mums svarbiausia, kad visi klientai liktų patenkinti.
  • Siūlome akcijas ir nuolaidas, kurios leidžia išsinuomoti įrangą kur kas pigiau ir kur kas patrauklesnėmis sąlygomis.

Kiekvienas žmogus nusipelnė gyventi šiltuose, jaukiuose ir tinkamos drėgnumo namuose. Drėgmės surinkėjas nuoma – geriausias pasirinkimas ieškantiems kaip išspręsti opą drėgmės problemą namuose.

Drėgmės surinkėjai ir oro sausintuvai užtikrins optimalią aplinką jūsų namuose. TTK 171 ECO drėgmės surinkėjas stebina maksimaliu 52 litrų per dieną oro sausinimo pajėgumu, tiekdamas 450 m³/ h oro srovę.